Live Odds

Her får du et overblik over alle vores live odds kampe. Alle live odds kan kombineres med hinanden og med det normale oddsprogram.
Tipico – Odds som aldrig før!
Vis statistikker for valgte kampe.
Slå jubel-lyd til/fra.
Alle live væddemål  
Statistikker
Lyd
37'   FC Slavoj Vysehrad: 2. Gult kort
66'   Hapoel Tel Aviv U19: 4. Gult kort
21'   Albany Creek: 1. Hjørnespark
37'  FK Pardubice
5:0
89'  ECU Joondalup SC
3:1
66'  Tianjin Quanjian
2:2
64'  Yanbian Funde
1:0
36'  FK Pardubice
4:0
63'  Hapoel Tel Aviv U19
3. Gult kort
35'  SK Viktorie Jirny
1:1
64'  Jiangsu Suning
3. Gult kort
 
Fodbold
Spil  
Resterende tid  
Næste mål  
Mål fra nu +/-  
 
 
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
90'+1
ECU Joondalup SC
3:1
Mandurah City SC
0.5
+5
90'
Floreat Athena FC
2:1
Sorrento FC
0.5
+5
81'
Armadale SC
0:0
Bayswater City SC
0.5
+16
67'
Liaoning Whowin F.C.
1:2
Beijing Guoan FC
0.5
+13
65'
Yanbian Funde
1:0
Changchun Yatai
0.5
+18
66'
Hapoel Tel Aviv U19
1:2
Bnei Yeh. T. A. U19
0.5
+10
64'
SC Ironi Ashdod U19
0:0
Beitar Ness T. U19
0.5
+16
68'
Mac. Kabilio Jaffa U19
0:1
Beitar Jerusalem U19
0.5
+14
68'
Tianjin Quanjian
2:2
Jiangsu Suning
0.5
+12
HL
Green Gully Cavaliers
0:0
Melbourne Knights
1.5
+16
HL
PAS Giannina U20
0:1
AEK Athen U20
1.5
+4
HL
Bhayangkara S. Utd.
0:1
PS TNI
1.5
+4
42'
FK Loko Vltavin
1:1
FK Dobrovice
1.5
+17
 
1. halvleg
0.5
45'+1
Persekap Pasuruan
2:0
PS Sumbawa Barat
2.5
+7
 
1. halvleg
0.5
HL
Sidoarjo Utd.
1:1
PSMP Mojokerto
38'
FK Pardubice
5:0
1.sk Prostejov
2.5
+5
 
1. halvleg
0.5
39'
Holland Park Hawks
2:1
Logan Lightning
38'
FC Slavoj Vysehrad
1:1
SK Viktorie Jirny
2.5
+19
 
1. halvleg
0.5
25'
Brisbane City
0:0
FAR N. Queensland
2.5
+8
 
1. halvleg
0.5
22'
Rochedale Rovers
2:0
Albany Creek
2.5
+23
 
1. halvleg
0.5
 
Tennis
Spil  
Sætvinder  
Resultat i sæt  
Sæt i alt +/-  
 
 
1
2
1
2
 
 
 
+
-
1.Sæt
Kamke, Tobias
0:0
Grigelis, Laurynas
 
4 : 4
 
2.5
+7
2.Sæt
Molteni, Andres
0:1
Bellotti, Riccardo
 
0 : 2
 
2.5
+7
2.Sæt
Vekic, Donna
1:0
Kamenskaya, Viktoria
 
2 : 1
 
2.5
+6
2.Sæt
Haddad Maia, Beatriz
1:0
Alexandrova, Ekaterina
 
0 : 0
 
2.5
+6
1.Sæt
Komardina, Anastasiya
0:0
Kalinskaya, Anna
 
4 : 5
 
2.5
+4
2.Sæt
Chang, Kai-Chen
0:1
Lottner, Antonia
 
0 : 3
 
2.5
+6
1.Sæt
Rikl, Patrik
0:0
Nagal, Sumit
 
4 : 5
 
2.5
+7
 
Næste 6 timer
Tip  
HL/Sæt/Periode  
Over/Under +/-  
 
 
 
05:00
Matsumoto Yamaga FC
Fodbold
Kamatamare Sanuki
2.5
+3
05:00
FC Gifu
Fodbold
Zweigen Kanazawa
2.5
+3
05:00
Bonnyrigg White Eagles
Fodbold
Rockdale City Suns
2.5
+3
05:00
Lions FC
Fodbold
Grange Thistle
2.5
+3
05:00
Souths United SC
Fodbold
Capalaba Bulldogs
2.5
+3
05:00
Shakhtar-D D. U21
Fodbold
Karpaty-D Lviv U21
2.5
+3
05:00
Cher.-D Odessa U21
Fodbold
Dinamo-D Kiev U21
2.5
+3
05:00
Hume City
Fodbold
Oakleigh Cannons
2.5
+3
05:00
Trabzonspor U21
Fodbold
Genclerbirligi U21
2.5
+3
05:00
Blacktown City FC
Fodbold
Manly United FC
2.5
+3
05:00
MFK Karvina U19
Fodbold
FK Teplice U19
2.5
+3
05:00
Slavia Prague U19
Fodbold
1.fk Pribram U19
2.5
+3
05:00
Sigma Olomouc U19
Fodbold
Vysocina Jihlava U19
2.5
+3
05:00
Eastern Suburbs SC
Fodbold
Mitchelton FC
2.5
+3
05:00
Panionios U20
Fodbold
FC Levadiakos U20
2.5
+3
05:00
Shiga Lake Stars
Basketball
Diamond Dolphins Nagoya
153.5
+1
05:05
Eysseric, Jonathan
Tennis
Pella, Guido
2.5
 
05:30
Adelaide Olympic
Fodbold
Adelaide City
2.5
+3
05:30
Basic, Mirza
Tennis
Kecmanovic, Miomir
2.5
 
05:50
Sydney FC
Fodbold
Perth Glory FC
2.5
+32
06:00
Thespakusatsu Gunma
Fodbold
Nagoya Grampus
2.5
+3
06:00
FK Tambov
Fodbold
Luch-Energia Vladivostok
2.5
+16
06:00
Lietava Jonava
Fodbold
FK Suduva Marijampole
2.5
+16
06:00
Narva JK Trans
Fodbold
JK Sillamae Kalev
2.5
+16
06:00
Riba-Madrid, Pere
Tennis
Brands, Daniel
2.5
 
06:00
Stakhovsky, Sergiy
Tennis
Jahn, Jeremy
2.5
 
06:00
Benneteau, Julien
Tennis
Stebe, Cedrik-Marcel
2.5
 
06:00
Bublik, Alexander
Tennis
Mertens, Yannick
2.5
 
06:00
Bachinger, Matthias
Tennis
Janowicz, Jerzy
2.5
 
06:15
Portimonense SC
Fodbold
Leixoes SC
2.5
+33
06:30
Shatin
Fodbold
Wong Tai Sin
+1
06:30
Diez, Steven
Tennis
Vatutin, Alexey
2.5
 
06:45
Thailand Honda FC
Fodbold
Chonburi FC
2.5
+3
06:45
Haase R / Inglot D
Tennis
Cabal J S / Farah R
2.5
 
06:45
Eastern Mavericks
Basketball
Sturt Sabres
157.5
+1
06:45
Central D. Lions
Basketball
N. Adel. Rockets
163.5
+1
07:00
1. FC Nürnberg
Fodbold
VfB Stuttgart
2.5
+81
07:00
Arminia Bielefeld
Fodbold
Greuther Fürth
2.5
+73
07:00
Real Sociedad
Fodbold
Granada CF
2.5
+91
07:00
The Rangers FC
Fodbold
Celtic Glasgow
2.5
+77
07:00
VFL Wolfsburg II
Fodbold
SV Eichede
2.5
+16
07:00
Pk-35 Vantaa (K)
Fodbold
Ilves (K)
2.5
+2
07:00
FC Sibir Novosibirsk
Fodbold
Zenit-2 ST Petersburg
2.5
+16
07:00
FC Okzhetpes
Fodbold
FC Aktobe
2.5
+3
07:00
SK Babite
Fodbold
FS Metta/Lu
2.5
+16
07:00
FC Zirka Kropyvnytskyi
Fodbold
Karpaty Lviv
2.5
+18
07:00
Ubon UMT UTD
Fodbold
Sukhothai FC
2.5
+3
07:00
Chiangmai FC
Fodbold
Krabi FC
2.5
+3
07:00
Lindome GIF
Fodbold
Hoganas BK
2.5
+3
07:00
SK Sigma Olomouc B
Fodbold
SK Spatak Hulin
2.5
+3
07:00
Joondalup United
Fodbold
Perth SC
2.5
+3
07:00
Oli.-D Donetsk U21
Fodbold
Zorya-D Lugan. U21
2.5
+3
07:00
Naftovyk-Ukrnafta Okhtyrka
Fodbold
MFC Mykolaiv
2.5
+3
07:00
Karlsruher SC
Fodbold
1. FC Kaiserslautern
2.5
+77
07:00
Menendez-Mac. A.
Tennis
Sieber, Marc
2.5
 
07:00
Maden, Yannick
Tennis
Kovalik, Jozef
2.5
 
07:00
Monteiro, Joao
Tennis
Ymer, Elias
2.5
 
07:00
Escobedo, Ernesto
Tennis
Jarry, Nicolas
2.5
 
07:00
Besiktas Integral Forex
Basketball
Trabzonspor Medical Park
160.5
+10
07:00
Istanbul BSB
Basketball
Tofas Bursa
163.5
+10
07:00
Rusland
Ishockey
Finland
5.5
+9
07:15
Torquay United
Fodbold
North Ferriby United
2.5
+16
07:15
Aldershot Town
Fodbold
Braintree Town
2.5
+16
07:15
Dagenham & Redbridge
Fodbold
Woking FC
2.5
+16
07:15
Southport FC
Fodbold
Lincoln City
2.5
+16
07:15
Guiseley
Fodbold
Solihull Moors FC
2.5
+16
07:15
York City
Fodbold
Forest Green Rovers
2.5
+16
07:15
Maidstone United FC
Fodbold
Tranmere Rovers
2.5
+16
07:15
Gateshead FC
Fodbold
Bromley
2.5
+16
07:15
Barrow AFC
Fodbold
Dover Athletic
2.5
+16
07:15
Macclesfield Town
Fodbold
Sutton United
2.5
+16
07:15
Chester FC
Fodbold
Boreham Wood FC
2.5
+16
07:15
Eastleigh FC
Fodbold
Wrexham FC
2.5
+16
07:20
De Greef, Arthur
Tennis
Hanfmann, Yannick
2.5
 
07:30
Albirex Niigata FC
Fodbold
Warriors FC
2.5
+16
07:30
FSV Budissa Bautzen
Fodbold
FC Schoenberg 95
2.5
+16
07:30
Atawo R/Ostap. J
Tennis
Hlavack. A/Stosur S
2.5
 
07:30
Murray, Andy
Tennis
Thiem, Dominic
2.5
+7
07:35
Henan Jianye
Fodbold
Guangzhou Evergrande
2.5
+16
07:35
Hebei China Fortune
Fodbold
Tianjin Teda
2.5
+16
08:00
SG Sonnenhof Grossaspach
Fodbold
Werder Bremen II
2.5
+39
08:00
VFR Aalen
Fodbold
MSV Duisburg
2.5
+39
08:00
Chemnitzer FC
Fodbold
ROT Weiss Erfurt
2.5
+39
08:00
Hallescher FC
Fodbold
1. FC Magdeburg
2.5
+39
08:00
SSV Jahn Regensburg
Fodbold
Holstein Kiel
2.5
+39
08:00
Hansa Rostock
Fodbold
SV Wehen Wiesbaden
2.5
+39
08:00
FSV Frankfurt
Fodbold
1. FSV Mainz 05 II
2.5
+39
08:00
Sportfreunde Lotte
Fodbold
VfL Osnabrück
2.5
+39
08:00
SV Waldhof Mannheim
Fodbold
Teutonia Watzenborn-Steinberg
2.5
+16
08:00
ROT Weiss Essen
Fodbold
Sportfreunde Siegen
2.5
+16
08:00
Denizlispor
Fodbold
Elazigspor
2.5
+33
08:00
FC Victoria Cologne
Fodbold
RW Oberhausen
2.5
+16
08:00
Lübeck
Fodbold
Lupo-Martini Wolfsburg
2.5
+16
08:00
1899 Hoffenheim II
Fodbold
TUS Koblenz
2.5
+16
08:00
SV Schalding-Heining
Fodbold
Spvgg Greuther Fürth II
2.5
+16
08:00
FC Kairat Almaty
Fodbold
FK Akzhayik Uralsk
2.5
+3
08:00
Hessen Kassel
Fodbold
VFB Stuttgart II
2.5
+16
08:00
SV Rödinghausen
Fodbold
1. FC Koln II
2.5
+16
08:00
Borussia Mönchengladbach II
Fodbold
Alemannia Aachen
2.5
+16
08:00
ASA Targu Mures
Fodbold
CS GAZ Metan Medias
2.5
+16
08:00
Bonner SC
Fodbold
SC Wiedenbrück
2.5
+16
08:00
Sokol Saratov
Fodbold
FK Tyumen
2.5
+16
08:00
Brabrand IF
Fodbold
BK Avarta
2.5
+3
08:00
Sandvikens IF
Fodbold
Team TG FF
2.5
+16
08:00
SSV ULM 1846
Fodbold
Offenbacher Kickers
2.5
+16
08:00
Djere, Laslo
Tennis
Bedene, Aljaz
2.5
+7
08:00
Sousa, Pedro
Tennis
Cecchinato, Marco
2.5
 
08:00
Celikbilek, Altug
Tennis
Safwat, Mohamed
2.5
 
08:00
De Minaur, Alex
Tennis
Tsitsipas, Stefanos
2.5
 
08:00
De Schepper, Kenny
Tennis
Lamasine, Tristan
2.5
 
08:20
Domingues, Joao
Tennis
Gulbis, Ernests
2.5
 
08:20
Lopez-Perez, Enrique
Tennis
Fratangelo, Bjorn
2.5
 
08:40
Masur, Daniel
Tennis
Ignatik, Uladzimir
2.5
 
09:00
Kayserispor
Fodbold
Alanyaspor
2.5
+73
09:00
NK Dinamo Zagreb
Fodbold
HNK Cibalia Vinkovci
2.5
+31
09:00
AS Bari
Fodbold
AC Pisa 1909
2.5
+32
09:00
Spezia Calcio
Fodbold
Spal 2013
2.5
+33
09:00
AS Cittadella
Fodbold
AC Cesena
2.5
+33
09:00
Trapani Calcio
Fodbold
Virtus Entella
2.5
+33
09:00
ES Troyes AC
Fodbold
Brest
2.5
+33
09:00
Altinordu
Fodbold
Sanliurfaspor
2.5
+33
09:00
US Latina Calcio
Fodbold
Ascoli Picchio 1898
2.5
+31
09:00
Ternana Calcio
Fodbold
Carpi FC 1909
2.5
+31
09:00
Pro Vercelli
Fodbold
Perugia
2.5
+33
09:00
FC Shinnik Yaroslavl
Fodbold
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
2.5
+16
09:00
FK Khimki
Fodbold
FC Volgar
2.5
+16
09:00
Fakel Voronezh
Fodbold
FK Yenisey
2.5
+16
09:00
FK Tosno
Fodbold
Spartak-2 Moscow
2.5
+16
09:00
HIK
Fodbold
VSK Arhus
2.5
+3
09:00
Fredensborg BI
Fodbold
Jammerbugt FC
2.5
+3
09:00
Monte Azul SP
Fodbold
Taboao DA Serra SP
2.5
+3
09:00
Ronesans TED Ankara Kolejliler
Basketball
Royal Hali Gaziantep
164.5
+10
09:00
Pinar Karsiyaka
Basketball
Büyükçekmece Basketbol
161.5
+1
09:00
Fuchse Berlin
Håndbold
Tatabanya KC
55.5
+2
09:00
Fenerbahce (K)
Volleyball
Galatasaray (K)
 
09:20
Pouille, Lucas
Tennis
Lorenzi, Paolo
2.5
+7
09:20
Caruso, Salvatore
Tennis
Gaio, Federico
2.5
 
09:30
Piroozi Perspolis
Fodbold
ZOB Ahan FC
2.5
+3
09:30
RB Leipzig
Fodbold
FC Ingolstadt
2.5
+108
09:30
Borussia Dortmund
Fodbold
1. FC Köln
2.5
+116
09:30
FSV Mainz 05
Fodbold
Borussia M'gladbach
2.5
+119
09:30
SV Darmstadt 98
Fodbold
SC Freiburg
2.5
+115
09:30
Lokomotiv Moskva
Fodbold
FC Rubin Kazan
2.5
+31
09:30
Wisla Plock SA
Fodbold
Ruch Chorzow SA
2.5
+31
09:30
Paykan FC
Fodbold
Saipa Karaj FC
2.5
+3
09:30
Machine Sazi Tabriz
Fodbold
FC Mashhad
2.5
+2
09:30
Foolad Mobarake Sepahan
Fodbold
Tractor Sazi Tabriz FC
2.5
+3
09:30
Esteghlal Khuzestan
Fodbold
Gostaresh Foolad FC
2.5
+3
09:30
Werder Bremen
Fodbold
Hertha BSC
2.5
+117
09:40
Rublev, Andrey
Tennis
Groth, Samuel
2.5
 
10:00
Southampton FC
Fodbold
Hull City
2.5
+91
10:00
Fulham
Fodbold
Brentford FC
2.5
+32
10:00
Reading FC
Fodbold
Wigan
2.5
+33
10:00
Stoke City
Fodbold
West Ham United
2.5
+91
10:00
West Bromwich Albion
Fodbold
Leicester City
2.5
+95
10:00
Sunderland AFC
Fodbold
AFC Bournemouth
2.5
+91
10:00
Austria Wien
Fodbold
SK Sturm Graz
2.5
+77
10:00
Preston North END
Fodbold
Rotherham United
2.5
+33
10:00
Leeds United
Fodbold
Norwich City
2.5
+33
10:00
Birmingham City
Fodbold
Huddersfield Town
2.5
+33
10:00
Aberdeen FC
Fodbold
FC St Johnstone
2.5
+33
10:00
Ipswich Town
Fodbold
Sheffield Wed.
2.5
+32
10:00
FC Midtjylland
Fodbold
FC Nordsjælland
2.5
+69
10:00
Derby County
Fodbold
Wolverhampton
2.5
+33
10:00
Queens Park Rangers
Fodbold
Nottingham Forest
2.5
+33
10:00
Barnsley FC
Fodbold
Burton Albion FC
2.5
+