VM 2018 - Vinder
Vinder
Turneringsvæddemål - VM 2018
I dag, 19.06.
11:00
Brasilien
5,0
 
Spanien
5,5
 
Frankrig
8,0
 
Tyskland
9,0
 
Belgien
9,0
 
Argentina
11
 
England
13
 
Portugal
18
 
Uruguay
25
 
Kroatien
25
 
Mexico
40
 
Colombia
50
 
Rusland
50
 
Schweiz
80
 
Danmark
80
 
Polen
80
 
Serbien
100
 
Sverige
150
 
Island
200
 
Senegal
200
 
Japan
300
 
Peru
300
 
Egypten
400
 
Nigeria
500
 
Iran
500
 
Australien
500
 
Sydkorea
750
 
Costa Rica
750
 
Tunesien
750
 
Marokko
1000
 
Saudi Arabien
1000
 
Panama
2000
Vinder
Plads 1-2
Sidst
Gruppe A - Gruppe A
I dag, 19.06.
14:00
Uruguay
1,6
1,03
100
 
Rusland
2,3
1,13
50
 
Egypten
25
4,0
5,0
 
Saudi Arabien
150
25
1,12
Vinder
Gruppe A - Korrekt rækkefølge - Gruppe A
I dag, 19.06.
14:00
1. URU & 2. RUS
1,95
 
1. RUS & 2. URU
2,2
 
1. URU & 2. EGY
8,0
 
1. RUS & 2. EGY
15
 
1. EGY & 2. URU
50
 
1. RUS & 2. KSA
60
 
1. URU & 2. KSA
80
 
1. EGY & 2. RUS
80
 
1. KSA & 2. RUS
200
 
1. EGY & 2. KSA
400
 
1. KSA & 2. URU
750
 
1. KSA & 2. EGY
1000
Vinder
Gruppe A - Hvilke to hold kvalificerer sig
I dag, 19.06.
14:00
URU & RUS
1,13
 
URU & EGY
6,0
 
RUS & EGY
15
 
RUS & KSA
50
 
URU & KSA
60
 
EGY & KSA
350
Vinder
Plads 1-2
Sidst
Gruppe B - Gruppe B
I morgen, 20.06.
08:00
Spanien
1,6
1,07
30
 
Portugal
2,6
1,15
15
 
Iran
13
3,6
7,0
 
Marokko
50
10
1,12
Vinder
Gruppe B - Korrekt rækkefølge - Gruppe B
I morgen, 20.06.
08:00
1. ESP & 2. POR
2,1
 
1. POR & 2. ESP
3,3
 
1. ESP & 2. IRN
6,0
 
1. POR & 2. IRN
15
 
1. IRN & 2. ESP
15
 
1. IRN & 2. POR
25
 
1. ESP & 2. MAR
40
 
1. POR & 2. MAR
70
 
1. MAR & 2. ESP
80
 
1. MAR & 2. POR
100
 
1. IRN & 2. MAR
100
 
1. MAR & 2. IRN
150
Vinder
Gruppe B - Hvilke to hold kvalificerer sig
I morgen, 20.06.
08:00
ESP & POR
1,3
 
ESP & IRN
4,5
 
POR & IRN
9,0
 
ESP & MAR
25
 
POR & MAR
50
 
MAR & IRN
80
Vinder
Plads 1-2
Sidst
Gruppe C - Gruppe C
torsdag, 21.06.
08:00
Frankrig
1,25
1,03
150
 
Danmark
4,0
1,22
20
 
Peru
17
6,0
2,2
 
Australien
50
5,5
1,65
Vinder
Gruppe C - Korrekt rækkefølge - Gruppe C
torsdag, 21.06.
08:00
1. FRA & 2. DEN
1,7
 
1. DEN & 2. FRA
4,5
 
1. FRA & 2. AUS
6,0
 
1. FRA & 2. PER
10
 
1. DEN & 2. PER
25
 
1. PER & 2. FRA
40
 
1. PER & 2. DEN
50
 
1. AUS & 2. FRA
70
 
1. AUS & 2. DEN
150
 
1. DEN & 2. AUS
250
 
1. PER & 2. AUS
250
 
1. AUS & 2. PER
250
Vinder
Gruppe C - Hvilke to hold kvalificerer sig
torsdag, 21.06.
08:00
FRA & DEN
1,25
 
FRA & AUS
6,0
 
FRA & PER
6,5
 
DEN & PER
17
 
DEN & AUS
100
 
AUS & PER
150
Vinder
Plads 1-2
Sidst
Gruppe D - Gruppe D
torsdag, 21.06.
14:00
Kroatien
1,85
1,17
30
 
Argentina
2,2
1,22
15
 
Island
10
3,0
2,8
 
Nigeria
35
7,5
1,45
Vinder
Gruppe D - Korrekt rækkefølge - Gruppe D
torsdag, 21.06.
14:00
1. CRO & 2. ARG
2,8
 
1. ARG & 2. CRO
3,2
 
1. ARG & 2. ISL
8,0
 
1. CRO & 2. ISL
8,0
 
1. CRO & 2. NGR
10
 
1. ISL & 2. ARG
20
 
1. ISL & 2. CRO
20
 
1. ARG & 2. NGR
60
 
1. NGR & 2. CRO
60
 
1. NGR & 2. ARG
80
 
1. ISL & 2. NGR
100
 
1. NGR & 2. ISL
150
Vinder
Gruppe D - Hvilke to hold kvalificerer sig
torsdag, 21.06.
14:00
ARG & CRO
1,45
 
ARG & ISL
6,0
 
CRO & ISL
6,0
 
CRO & NGR
10
 
ARG & NGR
40
 
NGR & ISL
50
Vinder
Plads 1-2
Sidst
Gruppe E - Gruppe E
fredag, 22.06.
08:00
Brasilien
1,5
1,1
35
 
Serbien
4,5
1,7
30
 
Schweiz
4,5
1,7
7,0
 
Costa Rica
50
13
1,13
Vinder
Gruppe E - Korrekt rækkefølge - Gruppe E
fredag, 22.06.
08:00
1. BRA & 2. SUI
3,0
 
1. BRA & 2. SRB
3,0
 
1. SUI & 2. BRA
6,5
 
1. SRB & 2. BRA
6,5
 
1. SUI & 2. SRB
13
 
1. SRB & 2. SUI
15
 
1. SRB & 2. CRC
40
 
1. BRA & 2. CRC
50
 
1. CRC & 2. BRA
80
 
1. SUI & 2. CRC
150
 
1. CRC & 2. SUI
150
 
1. CRC & 2. SRB
150
Vinder
Gruppe E - Hvilke to hold kvalificerer sig
fredag, 22.06.
08:00
BRA & SUI
2,1
 
BRA & SRB
2,1
 
SUI & SRB
7,0
 
BRA & CRC
30
 
SUI & CRC
30
 
SRB & CRC
30
Vinder
Plads 1-2
Sidst
Gruppe F - Gruppe F
lørdag, 23.06.
11:00
Mexico
1,65
1,12
17
 
Tyskland
3,8
1,33
12
 
Sverige
4,7
2,1
13
 
Sydkorea
40
15
1,12
Vinder
Gruppe F - Korrekt rækkefølge - Gruppe F
lørdag, 23.06.
11:00
1. MEX & 2. GER
2,6
 
1. MEX & 2. SWE
5,5
 
1. GER & 2. MEX
6,0
 
1. SWE & 2. MEX
6,5
 
1. GER & 2. SWE
8,0
 
1. MEX & 2. KOR
30
 
1. SWE & 2. GER
50
 
1. SWE & 2. KOR
60
 
1. KOR & 2. MEX
80
 
1. GER & 2. KOR
100
 
1. KOR & 2. SWE
100
 
1. KOR & 2. GER
200
Vinder
Gruppe F - Hvilke to hold kvalificerer sig
lørdag, 23.06.
11:00
GER & MEX
1,75
 
MEX & SWE
3,2
 
GER & SWE
5,5
 
MEX & KOR
30
 
SWE & KOR
30
 
GER & KOR
150
Vinder
Plads 1-2
Sidst
Gruppe G - Gruppe G
lørdag, 23.06.
08:00
Belgien
1,5
1,01
100
 
England
2,2
1,02
70
 
Tunesien
80
10
3,1
 
Panama
150
25
1,25
Vinder
Gruppe G - Korrekt rækkefølge - Gruppe G
lørdag, 23.06.
08:00
1. BEL & 2. ENG
1,6
 
1. ENG & 2. BEL
2,3
 
1. ENG & 2. TUN
20
 
1. BEL & 2. PAN
20
 
1. BEL & 2. TUN
25
 
1. ENG & 2. PAN
100
 
1. TUN & 2. ENG
100
 
1. PAN & 2. BEL
150
 
1. TUN & 2. BEL
200
 
1. PAN & 2. ENG
750
Vinder
Gruppe G - Hvilke to hold kvalificerer sig
lørdag, 23.06.
08:00
ENG & BEL
1,07
 
ENG & TUN
15
 
BEL & TUN
17
 
BEL & PAN
25
 
ENG & PAN
150
 
TUN & PAN
500
Vinder
Gruppe H - Gruppe H
I dag, 19.06.
11:00
Polen
2,6
 
Colombia
3,5
 
Senegal
4,3
 
Japan
5,0
Spillekupon 
Top vindere: Hold dig opdateret på vores seneste top vindere!
1 Dag
1 Uge
1 Måned
Gevinst
Indsats
1.
15.238 €
1.904 €
2.
7.626 €
953 €
3.
6.323 €
790 €
4.
6.190 €
952 €
5.
5.403 €
62 €
6.
5.236 €
476 €
7.
5.205 €
1.000 €
8.
4.699 €
500 €
1.
25.000 €
95 €
2.
21.599 €
3.000 €
3.
15.238 €
1.904 €
4.
13.335 €
2.000 €
5.
13.247 €
1.000 €
6.
12.790 €
1 €
7.
12.101 €
1.500 €
8.
10.012 €
1.000 €
1.
233.807 €
23 €
2.
208.077 €
9 €
3.
50.000 €
247 €
4.
28.289 €
9 €
5.
25.000 €
95 €
6.
21.599 €
3.000 €
7.
19.529 €
3.000 €
8.
19.173 €
952 €
image
Dit væddemål bliver behandlet
Vent venligst, da vi tilægger en lille forsinkelse på live væddemål.
loading
Du er blevet logget af!
Da du ikke har været aktiv i en længere periode, er du af sikkerhedsmæssige årsager blevet logget af automatisk.
Vent venligst ...
Denne proces kan ikke afbrydes.
delayimage
v5.106.1b62 - w77