Klađenje uživo

Pregled svih igara, svi se koeficijenti mogu kombinirati - čak i s normalnom ponudom sportskog klađenja.
Samo kod Tipica. Klađenje uživo kao nikad do sad!
Prikaži statistiku za odabrane utakmice.
Uključuje zvukove navijanja.
Sve oklade uživo  
Statistika
Zvuk
24' - E. Sportive de Tunis
24'   E. Sportive de Tunis: 1. Žuti karton
70'   Rhyl LFC (F): 5. Udarac iz kornera
25'   EC Agua Santa SP: 6. Udarac iz kornera
25'  KSV Roeselare
3. Udarac iz kornera
90'+5  Anad. Uskudar 1908
4. Žuti karton
90'+3  Tokatspor
1:2
64'  Paris St.-Germain U19
1. Žuti karton
24'  Santo Andre SP
1. Žuti karton
25'  IFK Aspudden-Tellus
1. Žuti karton
20'  Lujan
1. Udarac iz kornera
24'  AEL Limassol FC
1. Žuti karton
 
Nogomet
Tip  
Ostatak  
Sljedeći gol  
Zgodici od sada +/-  
 
 
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
PV
SC Freiburg
0:1
BVB Dortmund
1.5
+39
64'
İstanbul Başakşehir AŞ
0:1
Rizespor
1.5
+27
9'
Real Madrid
0:0
Athletic Bilbao
2.5
+58
 
1. Poluvrijeme
1.5
69'
FC Toulouse
0:0
OSC Lille
0.5
+33
66'
FC Nantes
3:1
SC Amiens
0.5
+20
PV
Altay Izmir
1:0
Hatayspor
1.5
+26
PV
Afjet Afyonspor
0:2
Altinordu
1.5
+26
PV
Ural Yekaterinburg
1:1
Rubin Kazan
1.5
+21
69'
BK Hacken
0:1
Djurgårdens IF
0.5
+26
90'+4
P. Bugsasspor
0:3
Sivas Belediye Spor
90'+3
Buyuk. Tepecikspor
1:1
Nazilli Bld Spor
0.5
+2
90'+5
Hekimoglu Trabzon
1:0
Tire 1922 Spor
90'+6
Maccabi Ironi Sderot
2:0
MS Hapoel Yeroham
90'+6
Pendikspor
2:1
Tuzlaspor
90'+4
S Urfaspor
1:2
Tokatspor
90'+3
Ofspor
2:1
Yeni Altindag Belediyespor
90'+4
Kocaelispor
0:0
Ankara Adliyespor
90'+6
Anad. Uskudar 1908
2:1
1461 Trabzon
Gol prilika za 1461 Trabzon
90'+4
Bandirmaspor
1:4
Menemen Belediyespor
67'
Slovan Bratislava
2:1
Ruzomberok
1.5
+18
66'
Norrby IF
0:6
Jonkopings Sodra
0.5
+20
65'
Paris St.-Germain U19
1:1
Lille OSC U19
1.5
+5
64'
Entente SSG U19
1:2
LE Havre AC U19
1.5
+3
68'
Kopparbergs/Göt. (Ž)
1:0
Eskilstuna Utd DFF (Ž)
1.5
+22
70'
Syzran-2003
2:1
FC Lada Togliatti
0.5
+11
68'
Cska Moscow (W)
3:0
Torpedo Izhevsk (W)
1.5
+4
70'
Rhyl LFC (F)
1:4
Briton Ferry (F)
0.5
+11
65'
Port Talbot Town (Ž)
2:1
Abergavenny (F)
1.5
+11
68'
Swansea City (W)
4:0
Cyncoed LFC (F)
1.5
+12
57'
Charlton Athletic (Ž)
2:1
Tottenham Hotspur Lfc (Ž)
1.5
+5
PV
Gicumbi
0:0
Kiyovu Sports
1.5
+2
PV
Sunrise
2:1
AS Muhanga
1.5
+2
PV
FC Talanta
0:0
Thika United
1.5
+24
PV
Police FC
0:0
Etincelles
1.5
+2
PV
Bugesera FC
0:0
AS Kigali
1.5
+2
25'
Deportivo La Coruna
0:1
UD Extremadura
1.5
+43
 
1. Poluvrijeme
0.5
21'
Energetik Bgu
1:0
FC Brest
2.5
+37
 
1. Poluvrijeme
0.5
26'
Lommel United
0:0
KSV Roeselare
1.5
+39
 
1. Poluvrijeme
0.5
25'
Ljungskille SK
0:0
Eskilsminne IF
2.5
+39
 
1. Poluvrijeme
0.5
25'
AC Horsens
0:0
Sonderjyske
1.5
+45
 
1. Poluvrijeme
0.5
25'
Enosis Neon Par.
0:1
A. Famagusta
2.5
+37
 
1. Poluvrijeme
0.5
26'
IFK Aspudden-Tellus
0:0
IFK Haninge
2.5
+39
 
1. Poluvrijeme
0.5
22'
Victoriano Arenas
0:0
Lujan
1.5
+39
 
1. Poluvrijeme
0.5
21'
Central Ballester
1:0
Def. de Cambaceres
1.5
+24
 
1. Poluvrijeme
0.5
25'
EC Agua Santa SP
0:0
Santo Andre SP
1.5
+39
 
1. Poluvrijeme
0.5
24'
Club S Hammam-Lif
0:0
ES Metlaoui
1.5
+24
 
1. Poluvrijeme
0.5
27'
Stade Gabesien
0:1
CS Sfaxien
1.5
+24
 
1. Poluvrijeme
0.5
25'
Stade Tunisien
1:0
Avenir Sportif Gabesien
1.5
+24
 
1. Poluvrijeme
0.5
24'
US Monastir
0:0
E. Sportive de Tunis
1.5
+24
 
1. Poluvrijeme
0.5
25'
Apollon Limassol FC
0:1
AEL Limassol FC
2.5
+37
 
1. Poluvrijeme
0.5
15'
FC Rosengard (Ž)
0:0
Kristianstads DFF (Ž)
1.5
+39
 
1. Poluvrijeme
0.5
19'
ES Rades
0:0
CS Chebba
1.5
+12
 
1. Poluvrijeme
0.5
6'
Sogdiana Jizzakh
0:0
Metall. Bekabad
1.5
+8
 
1. Poluvrijeme
0.5
9'
Al Markhiya
0:0
Al-Kharitiyath SC
2.5
+40
 
1. Poluvrijeme
0.5
 
Tenis
Tip  
Pobjeda seta  
Rezultat u setu  
Setova ukupno +/-  
 
 
1
2
1
2
 
 
 
+
-
1.Set
Ramos, Albert
0:0
Davidovich F, A.
 
3 : 3
 
2.5
+8
1.Set
Schwartzman, D.
0:0
Carballes B., R.
 
2 : 1
 
2.5
+9
2.Set
Babos, Timea
1:0
Haas, B.
 
3 : 3
 
2.5
+7
3.Set
Jorovic, Ivana
1:1
Soylu, Ipek
 
1 : 0
 
+4
1.Set
Ponchet, J.
0:0
Smitkova, T.
 
2 : 3
 
2.5
+8
1.Set
Friedsam, A.-L.
0:0
Lottner, A.
 
1 : 0
 
2.5
+9
2.Set
Wickmayer, Y.
0:1
Suarez N. C.
 
1 : 5
 
2.5
+9
1.Set
Boulter, K.
0:0
Diyas, Z.
 
4 : 2
 
2.5
+16
1.Set
Velotti, A.
0:0
Popko, D.
 
0 : 3
 
2.5
+3
1.Set
Kalenichenko, D.
0:0
Jomby, Tom
 
1 : 2
 
2.5
+3
 
Košarka
Tip  
Poluvrijeme  
Hendikep  
Koševa ukupno +/-  
 
 
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
4/4
Medi Bayreuth
57:62
Telekom Bonn
4.5:0
147.5
4/4
BG Gottingen
72:74
Giessen 46ers
1.5:0
180.5
4/4
Bayern München
89:64
HAKRO Merlins
0:28.5
174.5
2/4
Konyaspor
19:22
Sigortam.net ITU BB
0:1.5
162.5
3/4
Avtodor Saratov
70:83
BC Uniks Kazan
13.5:0
213.5
2/4
BC Zenit St Petersburg
21:30
BC Lokomotiv Kuban Krasnodar
7.5:0
165.5
1.P
BK Ventspils
26:19
Jurmala/Fenikss
0:16.5
162.5
1/4
Plymouth Raiders
16:22
Bristol Flyers
0:1.5
168.5
 
Hokej na ledu
Tip  
Pobjednik razdoblja  
Slijedeći gol  
Više/Manje +/-  
 
 
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
2/3
Frölunda HC
3:2
Djurgardens IF
7.5
1.P
USA U18
2:2
Rusija U18
9.5
1/3
Rytiri Kladno
0:0
HC Chomutov
4.5
1/3
France
1:0
Latvija
4.5
 
Rukomet
Tip  
Poluvrijeme  
Hendikep  
Golova ukupno +/-  
 
 
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
2/2
TSV Hannover Burgdorf
23:30
Fuchse Berlin
6.5:0
62.5
1/2
GWD Minden
11:6
SG Bietigheim-Metterzimmern
0:8.5
57.5
1/2
TVB 1898 Stuttgart
12:8
SC DHfK Leipzig
0:4.5
56.5
1/2
HSG D/M Wetzlar
9:7
TBV Lemgo
0:1.5
50.5
1/2
HSC Suhr Aarau
6:10
Wacker Thun
2.5:0
49.5
 
Odbojka
Tip  
Pobjeda seta  
Rezultat u setu  
Setovi ukupno +/-  
 
 
1
2
1
2
 
 
 
+
-
2.Set
Sorgun Genclik
0:1
Besiktas
 
16 : 16
 
4.5
1.Set
Zenit Kazan
0:0
Fakel Novy Urengoy
 
22 : 18
 
3.5
2.Set
VC Belogorie
1:0
UFA Ural
 
0 : 0
 
3.5
1.Set
Fenerbahce SK I.
0:0
Arkas Spor Izmir
 
24 : 19
 
3.5
1.Set
Camponesa/Minas (Ž)
0:0
Praia Clube (Ž)
 
18 : 16
 
 
Pikado samo s kolima
Tip  
Pobjeda u fazi  
  
Ukupno faza +/-  
 
 
1
X
2
1
2
 
 
 
+
-
11.Leg
Wade, James
5:5
Huybrechts, Kim
 
Sljedećih 6 sati
Tip  
PV / set / trećina  
Zbroj/Golova +/-  
 
 
 
10:25
Rhein-Neckar Löwen
Rukomet
Flensburg-Handewitt
52.5
+18
10:30
FK Buducnost
Nogomet
OFK Titograd Podgorica
2.5
+3
10:30
OFK Petrovac
Nogomet
FK Sutjeska Niksic
2.5
+3
10:30
Paul, T.
Tenis
Sandgren, Tennys
2.5
+1
10:30
Mladenovic, K.
Tenis
Buzarnescu, M.
2.5
+2
10:30
Sakarya BSB
Košarka
Darussafaka SK
163.5
+1
10:30
Lewis, Adrian
Pikado samo s kolima
Edhouse, Ritchie
8.5
+1
10:45
PSV Eindhoven
Nogomet
Ado den Haag
2.5
+79
11:00
Cardiff City
Nogomet
Liverpool FC
2.5
+107
11:00
Arsenal FC
Nogomet
Crystal Palace
2.5
+123
11:00
AC Sparta Prag
Nogomet
MFK Karvina
2.5
+3
11:00
Fastav Zlin
Nogomet
SK Slavia Prag
2.5
+39
11:00
Marila Pribram
Nogomet
FK Viktoria Plzen
2.5
+39
11:00
Stade de Reims
Nogomet
AS Saint Etienne
2.5
+86
11:00
CS Gaz Metan Medias
Nogomet
FC Dunarea Calarasi
2.5
+15
11:00
Slovan Liberec
Nogomet
FC Slovacko
2.5
+38
11:00
Banik Ostrava
Nogomet
SFC Opava
2.5
+39
11:00
Dukla Prague
Nogomet
FK Mlada Boleslav
2.5
+38
11:00
Bohemians 1905
Nogomet
Jablonec 97
2.5
+39
11:00
SK Sigma Olomouc
Nogomet
FK Teplice
2.5
+39
11:00
Hradec Kralove
Nogomet
Afk Chrudim
2.5
+15
11:00
1 SC Znojmo
Nogomet
SK Dynamo Ceske Budejovice
2.5
+15
11:00
FK Varnsdorf
Nogomet
Zbrojovka Brno
2.5
+15
11:00
Mas Taborsko
Nogomet
FK Viktoria Zizkov
2.5
+15
11:00
Wydad AC Casab.
Nogomet
Raja Casablanca Atlhletic
2.5
+3
11:00
CR Belouizdad
Nogomet
NA Hussein Dey
2.5
+3
11:00
ES Setif
Nogomet
USM Alger
2.5
+3
11:00
Paradou AC
Nogomet
JS Saoura
2.5
+3
11:00
Nasarawa United
Nogomet
El Kanemi Warriors
2.5
+3
11:00
Olymp. Lyon (Ž)
Nogomet
Chelsea LFC (Ž)
2.5
+39
11:00
CD Artistico Navalcarnero
Nogomet
Burgos CF
2.5
+15
11:00
FK Proleter Novi Sad
Nogomet
FK Mladost Lucani
2.5
+3
11:00
FK Austria Magna
Nogomet
Lask Linz
2.5
+83
11:00
San Pablo Burgos
Košarka
CB Estudiantes
171.5
+10
11:00
Stelmet Zielona Gora
Košarka
BC Tsmoki-Minsk
171.5
+10
11:00
Arkadia Traiskirchen
Košarka
BSC Fürstenfeld
161.5
+1
11:00
R. Gunners Oberwart
Košarka
A. Swans Gmunden
156.5
+1
11:00
Ceske Budejovice
Hokej na ledu
HC Pardubice
5.5
+10
11:05
Arbroath FC
Nogomet
Raith Rovers
2.5
+15
11:30
Hammarby IF
Nogomet
AFC Eskilstuna
2.5
+39
11:30
Dalkurd FF
Nogomet
Mjällby AIF
2.5
+39
11:45
Al-Hidd
Nogomet
Al Shabab
2.5
+3
11:45
East Riffa
Nogomet
Al Badii
2.5
+3
11:45
Malkiya Club
Nogomet
Al Hala
2.5
+3
12:00
Hertha BSC Berlin
Nogomet
Hannover 96
2.5
+137
12:00
Alanyaspor
Nogomet
Fenerbahce
2.5
+79
12:00
FC Spartak Moscow
Nogomet
Yenisey Krasnoyarsk
2.5
+39
12:00
FC PAOK Saloniki
Nogomet
Levadiakos FC
2.5
+35
12:00
Lamia
Nogomet
Olympiakos Pireus
2.5
+39
12:00
AEK Athen
Nogomet
Larisa AEL
2.5
+39
12:00
RSC Anderlecht
Nogomet
AA Gent
2.5
+77
12:00
Real Oviedo
Nogomet
Cordoba CF
2.5
+39
12:00
Panionios
Nogomet
PAS Giannina FC
2.5
+39
12:00
Atromitos Atena
Nogomet
Panathinaikos
2.5
+39
12:00
OFI Kreta
Nogomet
Asteras Tripolis
2.5
+39
12:00
Panaitolikos
Nogomet
Aris Saloniki FC
2.5
+39
12:00
AEK Larnaca FC
Nogomet
Apoel Nicosia FC
2.5
+15
12:00
Vejle BK
Nogomet
AGF Aarhus
2.5
+39
12:00
Gyirmot FC
Nogomet
SC Vasas Budapest
2.5
+3
12:00
Bayern München (Ž)
Nogomet
FC Barcelona (Ž)
2.5
+39
12:00
Cultural Leonesa
Nogomet
Salamanca CF UDS
2.5
+15
12:00
Racing Santander
Nogomet
SD Amorebieta
2.5
+15
12:00
Real Balompedica Linense
Nogomet
Talavera
2.5
+15
12:00
Xanthi FC
Nogomet
GS Apollon Smyrnis
2.5
+39
12:00
Ludwigsburg
Košarka
Brose Bamberg
170.5
+13
12:00
UBSC Graz
Košarka
Kapfenberg
158.5
+1
12:00
Manchester Giants
Košarka
Leicester Riders
163.5
+1
12:00
Basketbal Svitavy
Košarka
Usti N. Labem S.
160.5
+1
12:00
Decin
Košarka
BK Opava
159.5
+1
12:15
CA Tigre
Nogomet
Colon de Santa Fe
2.5
+3
12:15
CDU San Martin
Nogomet
Sport Huancayo
2.5
+15
12:25
Hapoel Unet Holon
Košarka
Hapoel Beer Sheva
166.5
+1
12:30
CF Villarreal
Nogomet
CD Leganes
2.5
+90
12:30
Adanaspor
Nogomet
Adana Demirspor
2.5
+39
12:30
AC Barnechea
Nogomet
Santiago Wanderers
2.5
+3
12:30
FK Radnicki Nis
Nogomet
Partizan Belgrade
2.5
+3
12:45
FC Gomel
Nogomet
Shakhter Soligorsk
2.5
+3
13:00
Toluca FC
Nogomet
Club America MX
2.5
+39
13:00
Beroe Stara Zagora
Nogomet
Cherno More Varna
2.5
+15
13:00
Olympique de Safi
Nogomet
FAR de Rabat
2.5
+3
13:00
Ittihad Tanger
Nogomet
Rsb Berkane
2.5
+3
13:00
Wit Georgia
Nogomet
FC Dinamo Tbilisi
2.5